Музична вітальня М. В. Лисенка

22 березня в актовій залі коледжу студенти ІІ-ІV курсів познайомились з творчістю видатного українського композитора М.В. Лисенка на творчому заході «Музична вітальня». Опери, кантати, романси, пісні, фортепіанні твори — ось далеко неповний перелік жанрів, у яких писав митець.

Викладач П(Ц)К освітньої галузі «Мистецтво» Г. М. Манюк, що підготувала цей захід, познайомила студентів з творами видатного композитора. Це і відомий романс «Коли розлучаються двоє», увертюра до опери «Тарас Бульба», кантата «Радуйся ниво неполитая» на слова Т. Г. Шевченка. Також глядачі переглянули уривок з вистави «Коза-дереза», а «Пісню лисички» з цього спектаклю наживо виконала студентка 142 групи Вікторія Веклич, якій акомпанувала її одногрупниця Ірина Чирка.

Переглянути виставу «Коза-дереза» можна за посиланням http://muzpck.bpc.ks.ua/?p=946

Хочеться сподіватись, що біографічні факти з життя композитора, відеопрезентації зі звучанням його музики на сценах філармоній та театральних майданчиків, зацікавили майбутніх педагогів і зробили ще один крок до пізнання ними безмежної скарбниці української музичної культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *