Зустріч з художником Василем Боженко

В стінах Бериславського педагогічного коледжу пройшла зустріч з художником, відмінником народної освіти України, ветераном педагогічної праці Василем Артемовичем Боженком.IMG_9869

Директор коледжу Маргарита Климович, яка теж навчалася у свій час у Василя Артемовича, привітала його і згадала, що свої уроки Боженко починав словами: “Забудьте, що у вас було перед цим, ви – у маленькому храмі мистецтв, малюйте, відпочивайте і думайте лише про хороше”. Хіба ж можна забути такі уроки?

Його роботи прикрашають багато вітчизняних музеїв, зберігаються у приватних колекціях за кордоном. Художник постійно бере участь у різноманітних виставках, які проводяться на теренах України.

Зустріч із майстром пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Адже 30 років свого життя Василь Артемович присвятив викладанню образотворчого мистецтва в  Бериславському педагогічному училищі, тому багато спогадів і цікавих тем для розмови з сучасними студентами прозвучало в актовій залі.

Захід пройшов у формі інтерв’ю. Спочатку студенти третього курсу розповіли про життєвий і творчий шлях майстра, а  мультимедійна презентація доповнила їх розповідь найяскравішими моментами з життя Василя Артемовича та продемонструвала деякі його картини. Було проведено конкурс на кращі запитання діячу мистецтва, а Василь Артемович із задоволенням подарував найактивнішим студентам малюнки зі своїм автографом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *