Характеристика комісії


Науково-методична проблема ПЦК:
 «Розвиток творчих здібностей майбутніх спеціалістів засобами музичного та образотворчого мистецтва як шлях підготовки студентів до створення науково-методичного середовища у дошкільних навчальних закладах та початковій школі».
       Предметною (цикловою) комісією створено навчально-методичне забезпечення предметів: «Музичне виховання з методикою навчання», «Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання», «Образотворче мистецтво з методикою навчання», «Малювання і ліплення», «Методика зображувальної діяльності», «Співи і музична література» для студентів спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта» та 5.01010101 «Дошкільна освіта», а також з предметів «Хор», «Основи диригування», «Вокал», «Основний музичний інструмент», що забезпечують навчально-виховний процес у групах додаткової спеціалізації «Керівник дитячого художнього (хорового) колективу» спеціальності 5.01010201 «Початкова освіта».
Методичні матеріали, підготовлені викладачами комісії, друкуються у фахових виданнях.
          Велика увага приділяється розвитку пізнавальної  активності студентів, прояву їх творчих здібностей. Студентами коледжу на чолі з викладачами створено презентації  на теми: «Українські народні інструменти», «Музика для малят», «Хорові колективи України», «Українська народна творчість».
Викладачі  комісії співпрацюють із районним  методичним об’єднанням вчителів музики та керівників дошкільних установ «Школа професійного розвитку». У листопаді 2013 року на базі коледжу відбувся районний семінар вихователів дошкільних закладів та музичних керівників «Здоров’язбережувальні технології», а у січні 2014 року – для вчителів початкових класів «Компетентнісний підхід як результативна складова засвоєння змісту початкової загальної освіти».
У 2008 році Міністерством освіти та науки України було присвоєно почесне звання «Зразковий» творчим  колективам коледжу: вокальній студії «Колорит» та студентському хоровому колективу «Мелодика». Ці колективи – неодноразові  лауреати Регіонального фестивалю-конкурсу «Тарасова криниця», дипломанти  Всеукраїнського  вокально-хорового конкурсу «Золотий  Орфей» (м.  Кіровоград),  обласного фестивалю  студентської художньої творчості «Таврійський барвограй», обласного хорового конкурсу «Maestoso», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу військово-патріотичної творчості «Оберіг». У 2013 році, за ініціативи директора коледжу Маргарити Климович, було створено новий сучасний вокальний колектив — шоу-група «GOLD». Продовжує свою роботу хореографічний колектив «Бериславські візерунки», який є прикрасою кожного загальноколеджного заходу.
Традиційним для цієї комісії стало проведення:
•  обласного вокально-хорового фестивалю «На крилах пісні»;
•  фестивалю військово-патріотичної пісні;
•  музичної вітальні «По сторінках творчості видатних композиторів»;
•  свята «З народного напившись джерела»;
•  фольклорної дискотеки.
Студенти постійно відвідують концерти  камерного  оркестру «Гілея» обласної філармонії та вистав Одеського театру опери та балету («Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Білосніжка та семеро гномів», «Лускунчик», «Запорожець за Дунаєм», «Кармен»).
Барковська Ольга Олександрівна, голова предметної (циклової) комісії, спеціаліст вищої категорії.
Науково-методична проблема: «Розвиток художньо-творчих здібностей майбутніх спеціалістів засобами науково-дослідницької діяльності в процесі навчання, педагогічної практики та позааудиторної роботи».
Дисципліни: образотворче мистецтво з методикою навчання,

методика навчання зображувальної діяльності, малювання і ліплення.
Педагогічний стаж: 24 роки.
Керівник гуртка з образотворчого мистецтва «Палітра».
Корчагін Ігор Вадимович, викладач музичних дисциплін, керівник гурткової роботи.
Дисципліни: співи і музична література, основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання, методика музичного виховання.
Педагогічний стаж: 3 роки.
Керівник вокальної шоу-групи «GOLD».
Кулаковська Анжела Андріївна, викладач музичних дисциплін.
Дисципліни: музичне виховання з методикою навчання, хор, диригування, основний інструмент, вокал.
Педагогічний стаж: 3 років.
Керівник Зразкової вокальної студії “Колорит”, оркестру барабанщиць «Ритм».
 
Богун Злата Юріївна, викладач-сумісник музичних дисциплін.
Керівник Зразкового хорового колективу «Мелодика»
Муращенко Лідія Миколаївнаконцертмейстер коледжу.
Працює зі Зразковими вокальними колективами «Колорит» та «Мелодика».
Єльцова Інна Леонідівнавикладач-сумісник з хореографії.
Дисципліни: основи ритміки, хореографії.
Керівник хореографічного колективу «Бериславські візерунки».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *