Квест «Шевченко вчора, нині і завжди»

Уже традиційно у березні в коледжі відзначають Шевченкові дні. За ініціативою директора  Маргарити Климович, цікавою формою проведення свята було обрано загальноколеджний квест «Шевченко вчора, нині і завжди», який відбувся 15 березня 2018 року.

Студенти були об’єднані у команди та мали можливість заробити бали на семи різних станціях. У квесті взяло участь 7 команд: «Шевченкознавці», «Кобзарі», «Тарасики», «Катерина», «Чумаки», «Гайдамаки», «Червона калина».
Керівниками деяких станцій стали і викладачі П(Ц)К викладачів освітньої галузі «Мистецтво».
На станції «Мистецька феєрія», кураторами якої були Лілянова І.А. та Кулаковська А.А., студенти під музичний супровід на слова Т.Г.Шевченка створювали креативні колажі з використанням технік рукоділля: квілінг, об’ємні квіти з гофрованого паперу та аплікації
На станції «Мистецька платформа» студенти мали можливість ознайомитись з творчістю Шевченка-художника. Учасники команд були об’єднані у дві групи. Одна з них проглядала відеосюжет та презентацію про геніального митця пензля. Інша група мала знайти у збірках поезій вірш та проілюструвати його за допомогою фарб або олівців. Рефлексією стали відповіді студентів на запитання. На станції зі студентами працювали викладачі: О.О. Барковська, А. В. Маркова.
Завершився день драматично-музичним дійством на вшанування пам’яті Кобзаря «Живий у правді віковій», на якому виступив дівочий ансамбль «Весняний цвіт» Зразкової вокальної студії «Колорит». 
Глядачі поглянули на життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка по-новому, від чого отримали велику насолоду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *