Дитяче шоу «Новорічна пригода»

Досягнення студентів Бериславського педагогічного коледжу можна прослідкувати не тільки у конкурсах чи змаганнях. Наприклад, учасники студентського театру «Позитив» під керівництвом О. О. Знаменської та І. В. Корчагіна цього року навіть не очікували, що вони досягнуть таких високих результатів у своїй акторській діяльності. Все розпочалося ще минулого року, коли директор коледжу…

Читати далі

Мистецький art-квест

Вчора, 1 листопада 2018 року, в коледжі пройшов мистецький арт-квест серед студентів IV курсу. Було створено 4 команди шляхом жеребкування. Кожна команда обрала собі мистецьку назву: «Палітра», «Блакитна лагуна», «Art-pink», «Пензлики».

Читати далі

Квест «Шевченко вчора, нині і завжди»

Уже традиційно у березні в коледжі відзначають Шевченкові дні. За ініціативою директора  Маргарити Климович, цікавою формою проведення свята було обрано загальноколеджний квест «Шевченко вчора, нині і завжди», який відбувся 15 березня 2018 року.

Читати далі

Конкурсно-розважальна програма «Закохані серця»

Уже 12 століть поспіль 14 лютого закохані усього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цей день називається Днем закоханих. 

Читати далі

Коледж відсвяткував Міжнародний жіночий день

6 березня 2018 в коледжі відбувся концерт до Міжнародного жіночого дня, куди були запрошені викладачі та ветерани педагогічної праці. 

Читати далі

Студентський театр порадував учнів 1-4 класів м. Берислав

25 січня 2018 року студентський театр (художні керівники Ольга Знаменська та Ігор Корчагін) завершив святкову серію виступів з новорічним дитячим шоу «Таланти має Україна» в  Будинку культури м. Берислав. Студенти подарували свої виступи учням 1-4 класів шкіл міста.

Читати далі

День художника України

До свята День художника України в холі першого поверху коледжу протягом  тижня експонувались малюнки студентів, які захоплюються образотворчим мистецтвом. До уваги глядачів були представлені роботи Константинової Олександри, Марченко Діани і Сьомик Марини. Учасники гуртка «Палітра» неодноразово залучались до створення краси в художніх образах в стінах нашого навчального закладу. Юні таланти ще…

Читати далі

Виховна година, присвячена Дню художника України

10 жовтня для студентів 1 курсів проведено виховну годину, присвячену Дню художника України. Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля  відзначають це свято. На виховній годині за участю студентів 1 курсу розповідалось про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Викладач Барковська О.О. та студенти 112 групи розповіли про…

Читати далі

Семінар-практикум «Великодні сувеніри»

Наближаються Великодні свята і вже гарною традицією стало проведення семінару-практикуму «Великодні сувеніри» в Бериславському педагогічному коледжі, який відбувся 27 березня.

Читати далі

Зустріч з художником Василем Боженко

В стінах Бериславського педагогічного коледжу пройшла зустріч з художником, відмінником народної освіти України, ветераном педагогічної праці Василем Артемовичем Боженком. Директор коледжу Маргарита Климович, яка теж навчалася у свій час у Василя Артемовича, привітала його і згадала, що свої уроки Боженко починав словами: “Забудьте, що у вас було перед цим, ви –…

Читати далі