Дитяче шоу «Новорічна пригода»

Досягнення студентів Бериславського педагогічного коледжу можна прослідкувати не тільки у конкурсах чи змаганнях. Наприклад, учасники студентського театру «Позитив» під керівництвом О. О. Знаменської та І. В. Корчагіна цього року навіть не очікували, що вони досягнуть таких високих результатів у своїй акторській діяльності. Все розпочалося ще минулого року, коли директор коледжу…

Читати далі

Бериславські візерунки — ІІ місце на конкурсі «Зимова казка»

Хореографічний колектив «Бериславські візерунки» (кер. @eltsova.inna) зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі малих форм хореографії  «Зимова казка».  

Читати далі

Вітаємо колективи Зразкової вокальної студії «Колорит» з перемогами в міжнародному фестивалі-конкурсі «Єдина країна»

Сьогодні з м. Київ з неймовірними перемогами повернулися колективи Зразкової вокальної студії «Колорит». Разом із іншими вокалістами України та Білорусі наші студенти змагалися за першість на ІІІ Міжнародному творчому фестивалі-конкурсі учнівської та студентської молоді «Єдина країна», що проходив у колонній залі Київської міської державної адміністрації 25 листопада 2018. Маємо такі результати:  Гран-прі конкурсу…

Читати далі

Наші перемоги на конкурсі «Різдвяна зіронька» в м. Мукачево

З 18 по 21 січня 2018 року у м. Мукачеві Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості був організований Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс  естрадної пісні «Різдвяна зіронька».

Читати далі

IV Міжрегіональний вокально-хоровий конкурс «Maestoso»

23 квітня в залі Херсонського державного університету відбулась щорічна творча подія – IV Міжрегіональний вокально-хоровий конкурс «Maestoso», який вже 4-й рік поспіль збирає майстрів вокально-хорового мистецтва зі всіх куточків нашої Херсонщини та гостей з інших регіонів України. Цього разу новим гостем став народний хор студентів мистецького факультету Кіровоградського державного університету.

Читати далі

Захисти курсових робіт успішно завершені!

  13 квітня завершився захист курсових робіт з мистецького циклу. На цикловій комісії викладачів освітньої галузі «Мистецтво» успішно завершився період захисту курсових робіт.

Читати далі

Наша перемога на Всеукраїнському фестивалі «Обдаровані діти України»

Вокалісти Зразкової студії «Колорит» Бериславського педагогічного коледжу за 15 років життя колективу зібрали дипломи переможців та кубки гран-прі багатьох конкурсів та фестивалів, що проходять у південному регіоні.

Читати далі

Участь у першому телевізійному вокальному конкурсі «Tavria voice»

У минулу суботу, 3 жовтня в стінах Херсонського державного університету вперше відбувся відкритий телевізійний вокальний конкурс «Tavria voice». Учасниками конкурсу змогли стати всі бажаючі від 5 до 28 років.

Читати далі