Вітаємо колективи Зразкової вокальної студії «Колорит» з перемогами в міжнародному фестивалі-конкурсі «Єдина країна»

Сьогодні з м. Київ з неймовірними перемогами повернулися колективи Зразкової вокальної студії «Колорит». Разом із іншими вокалістами України та Білорусі наші студенти змагалися за першість на ІІІ Міжнародному творчому фестивалі-конкурсі учнівської та студентської молоді «Єдина країна», що проходив у колонній залі Київської міської державної адміністрації 25 листопада 2018. Маємо такі результати:  Гран-прі конкурсу…

Читати далі

Квест «Шевченко вчора, нині і завжди»

Уже традиційно у березні в коледжі відзначають Шевченкові дні. За ініціативою директора  Маргарити Климович, цікавою формою проведення свята було обрано загальноколеджний квест «Шевченко вчора, нині і завжди», який відбувся 15 березня 2018 року.

Читати далі

Конкурсно-розважальна програма «Закохані серця»

Уже 12 століть поспіль 14 лютого закохані усього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цей день називається Днем закоханих. 

Читати далі

Коледж відсвяткував Міжнародний жіночий день

6 березня 2018 в коледжі відбувся концерт до Міжнародного жіночого дня, куди були запрошені викладачі та ветерани педагогічної праці. 

Читати далі

Наші перемоги на конкурсі «Різдвяна зіронька» в м. Мукачево

З 18 по 21 січня 2018 року у м. Мукачеві Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Центром дитячої та юнацької творчості був організований Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс  естрадної пісні «Різдвяна зіронька».

Читати далі

Новорічний гала-концерт від студентів коледжу

Уже багато років поспіль студентський колектив коледжу вітає викладацький колектив з прийдешніми Новорічними святами в останній день навчання в І півріччі.

Читати далі

Коледж привітав Бериславську районну адміністрацію з прийдешніми новорічними та різдвяними святами

Сьогодні, 26 грудня 2017 року творча група у складі студентського театру та Зразкової вокальної студії «Колорит» від імені директора Маргарити Климович та педагогічного колективу коледжу привітала Бериславську районну адміністрацію з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

Читати далі

XХ Міжнародний Фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2017»

21-22 листопада зразкова вокальна студія «Колорит» та шоу-група «Gold» взяли участь у XХ Міжнародному Фестивалі-конкурсі студентської художньої творчості «БАРВИ ОСЕНІ – 2017» серед колективів та виконавців вищих навчальних закладів у жанрах розмовного, вокально-хорового та хореографічного мистецтва. 

Читати далі

Наша перемога на Всеукраїнському фестивалі «Обдаровані діти України»

Вокалісти Зразкової студії «Колорит» Бериславського педагогічного коледжу за 15 років життя колективу зібрали дипломи переможців та кубки гран-прі багатьох конкурсів та фестивалів, що проходять у південному регіоні.

Читати далі